ELT tlumivka pro sodík.a halogen.výboj. VSI 7/22-3T-D-P-A2 70W 230V/50HZ
KOD KRAT.:ETVSI7/223TDPA270
KOD VÝR.:VSI 7/22-3T-D-P-A2 70W 230V/50HZ
EAN.:8595209295071
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209295484 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 115 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 11.5 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 87 mm |
| Výška balení | 73 mm |
| EAN | 8595209295484 | ks | 1 | ks |
| KOD | ETVSI10/223TBPA2100 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ETVSI7/223TDPA270
KOD VÝR.:VSI 7/22-3T-D-P-A2 70W 230V/50HZ
EAN.:8595209295071
KOD KRAT.:BEP1310
KOD VÝR.:1902131000
EAN.:8595025301482
KOD KRAT.:BEP0513
KOD VÝR.:1902050300
EAN.:8595025301147
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:BEP0112
KOD VÝR.:1901010200
EAN.:8595025302113
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:BEP0117R
KOD VÝR.:1901010701
EAN.:8592920112403
KOD KRAT.:KCKVDDHS12300B
KOD VÝR.:KVDDHS12/300B
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP01140
KOD VÝR.:1901014000
EAN.:8595025343352
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena