PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T 35W/830 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT35/830
KOD VÝR.:871150019697215
EAN.:8711500196972
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321527035 |
| Délka | 345.00 |
| Průměr | 76 mm |
| Balení | 6 ks |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 750.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Napětí | 130 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P30 |
| přepravní rozměr cm | 75 cm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 85000 lm |
| Šířka balení | 375.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 7250 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | T25 |
| uwe filter | ANO |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | E40 |
| Příkon | 1000 W |
| Životnost | 9000 hod |
| EAN | 4008321527035 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVHIT1000D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300015323 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321527042 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMT35/830
KOD VÝR.:871150019697215
EAN.:8711500196972
KOD KRAT.:PHVCDMT150/830
KOD VÝR.:871150019780115
EAN.:8711500197801
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:SIWZ322-1
KOD VÝR.:WZ322-1
EAN.:8592718018443
KOD KRAT.:OSOTiDALI80/2A1LT2L
KOD VÝR.:4052899028050
EAN.:4052899028050
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:PHIW8720169071414
KOD VÝR.:872016907141400
EAN.:8720169071414
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS80
KOD VÝR.:213080100057
EAN.:5902869536179
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena