EMOS izolační páska PVC 0.13mmx19mm/10m 19/10 černá Kód:F61912
KOD KRAT.:BEF61912
KOD VÝR.:2001191020
EAN.:8595025318879
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5027590427609 |
| Délka | 33mm |
| Rozměry | 33x56x33mm |
| Šířka | 56mm |
| Výška | 33mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 33 mm |
| Napětí | 500 V |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 5.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 56 mm |
| Výška balení | 33 mm |
| EAN | 5027590427609 | ks | 1 | ks |
| KOD | EA100D125Q | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEF61912
KOD VÝR.:2001191020
EAN.:8595025318879
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena