PHILIPS LED panel Coreline RC136B 22-31W 2800-4000lm/830 50Y ;DALI OC 120˙
KOD KRAT.:PHQRC136B28S/830D12
KOD VÝR.:871951451222100
EAN.:8719514512221
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075705951 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 10 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Krytí | IP67 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1030 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1970-04-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Napětí | 24 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILSP1000/940/5/IP6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705951 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075705968 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC136B28S/830D12
KOD VÝR.:871951451222100
EAN.:8719514512221
KOD KRAT.:DR312/B6_pos
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena