LEDVANCE stropnice SURF.C.SL 26W 2700lm/830 IP65 50Y ; senz.
KOD KRAT.:OSISFCS26/830S
KOD VÝR.:4099854102639
EAN.:4099854102639
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836389 |
| Délka | 237.00 |
| Průměr | 187.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 200 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836396 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836389 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G-824775 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISFCS26/830S
KOD VÝR.:4099854102639
EAN.:4099854102639
KOD KRAT.:MODOPZAVES/B/3
KOD VÝR.:DOPZAVES/B/3
EAN.:8596099057381
KOD KRAT.:PHIW8720169072336
KOD VÝR.:8720169072336
EAN.:8720169072336
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:GH-DID10-14
KOD VÝR.:6921432
EAN.:8591120044637
KOD KRAT.:MOOMK236
KOD VÝR.:OMK236
EAN.:8595073784954
KOD KRAT.:MOOKTA8PCO5V1/1400DA
KOD VÝR.:OKTA8PCO5V1/1400DALI
EAN.:8596099013639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena