ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;zelenožlutá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.BF |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015081029563 |
| Délka | 590mm |
| Rozměry | 590x620x70mm |
| Šířka | 588 |
| Výška | 620 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 590 mm |
| Krytí | IP30 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Počet modulů | 72 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 62 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 620 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Zástavbová hloubka | 127 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| EAN | 4015081029563 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABF-UT-3/72-C | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena