PHILIPS HUE-WA svít.panel.LED Tento.R 16.6W 2250lm/822-865/WA IP20 ; černá
KOD KRAT.:PHIH8720169330610
KOD VÝR.:8720169330610
EAN.:8720169330610
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082816971 |
| Délka | 195mm |
| Rozměry | 195x195x70mm |
| Šířka | 195 |
| Výška | 195 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 195 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 195 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 8 |
| EAN | 4015082816971 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-U-1/8-TW-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8720169330610
KOD VÝR.:8720169330610
EAN.:8720169330610
KOD KRAT.:KK8654_HB
KOD VÝR.:8654_HB
EAN.:8595057613270
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:MGLC0404.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-2700K
EAN.:4892657053456
KOD KRAT.:PHI17382/30/PN
KOD VÝR.:8718696165843
EAN.:8718696165843
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena