LEDVANCE FV střídač.stringový 3-fáz. LT-10K 10kW WiFi/Eth
KOD KRAT.:OSF4058075835245
KOD VÝR.:4058075835245
EAN.:4058075835245
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8592920037102 |
| Váha | .064 kg |
| Rozměry | 168x29x26mm |
| Délka | 168 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | mix |
| Barva těla | Více barev |
| Délka balení | 24 mm |
| Dosvit | 80 m |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 3xAAA |
| Podskupina zboží | ruční |
| pozn. | disp.box 16ks |
| přepravní rozměr cm | 16.8 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 230 lm |
| Šířka balení | 24 mm |
| Užití | ruční |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 168 mm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 8592920037096 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP3897 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920037102 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920037119 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSF4058075835245
KOD VÝR.:4058075835245
EAN.:4058075835245
KOD KRAT.:AMA9F03106
KOD VÝR.:A9F03106
EAN.:3606480439667
KOD KRAT.:EOLX-AL1
KOD VÝR.:LX-AL1
EAN.:8594012225015
KOD KRAT.:PCE2146L
KOD VÝR.:214-6L
EAN.:9003399134616
KOD KRAT.:KAH05VVF3G0.7B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F3x0,75
EAN.:5907702810881
KOD KRAT.:OSVNAVT600S4Y
KOD VÝR.:4050300275772
EAN.:4050300275772
KOD KRAT.:PHLEDWB4.9/RGB
KOD VÝR.:871869978709700
EAN.:8718699787097
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena