PHILIPS svítidlo Lois flood BL 20W 50K HV IR
KOD KRAT.:PHI8720169365209
KOD VÝR.:872016936520900
EAN.:8720169365209
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169210370 |
| Rozměry | 58x50x58mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 71 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 185 mm |
| Výška balení | 144 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8720169210370 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002448336 | pck | 3 | pck |
| EOC | 872016921037000 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDW8720169210370 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:PHI8720169365209
KOD VÝR.:872016936520900
EAN.:8720169365209
KOD KRAT.:PHQDN472B20S/840WH_pos
KOD VÝR.:871016363932100
EAN.:8710163639321
KOD KRAT.:OS4058075831391
KOD VÝR.:4058075831391
EAN.:4058075831391
KOD KRAT.:PHQDN145C20S/840
KOD VÝR.:871016333954299
EAN.:8710163339542
KOD KRAT.:KGZ163600.bal
KOD VÝR.:163600.bal
EAN.:8594193600373
KOD KRAT.:OS4099854615467
KOD VÝR.:4099854615467
EAN.:4099854615467
KOD KRAT.:MOSTL8000C3/ND
KOD VÝR.:STL8000C3/ND
EAN.:8596099010560
KOD KRAT.:OSQPTFIT35/220-240
KOD VÝR.:4008321377661
EAN.:4008321377661
KOD KRAT.:PHICL25814W30KB
KOD VÝR.:871869977739500
EAN.:8718699777395
KOD KRAT.:OSQLS/PDCIKIT
KOD VÝR.:4052899920293
EAN.:4052899920293
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena