PHILIPS nástěnné svítidlo, žárovka myGarden Skua 1xE27 IP44 ;černá
KOD KRAT.:PHI17382/30/PN
KOD VÝR.:8718696165843
EAN.:8718696165843
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 100 x 35 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657053456 |
| Váha | 0.059 kg |
| Délka | 100 |
| Průměr | 35 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 39 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Příkon | 4.9 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Výška balení | 117 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLC0404.9/WW/E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657053456 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI17382/30/PN
KOD VÝR.:8718696165843
EAN.:8718696165843
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena