PHILIPS LED žárovka A60 4.9W/40W E27 2700K 470lm NonDim 15Y opál 3BL
KOD KRAT.:PH8718699775445
KOD VÝR.:871869977544500
EAN.:8718699775445
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049484 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 59.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | A55 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OS4099854049484 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049491 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854049484 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8718699775445
KOD VÝR.:871869977544500
EAN.:8718699775445
KOD KRAT.:OS4099854049446
KOD VÝR.:4099854049446
EAN.:4099854049446
KOD KRAT.:KKKU68/71L1_NA
KOD VÝR.:KU 68/71L1_NA
EAN.:8595057688414
KOD KRAT.:OS4099854049422
KOD VÝR.:4099854049422
EAN.:4099854049422
KOD KRAT.:OS4099854478116
KOD VÝR.:4099854478116
EAN.:4099854478116
KOD KRAT.:OS4099854065590
KOD VÝR.:4099854065590
EAN.:4099854065590
KOD KRAT.:OS4099854429392
KOD VÝR.:4099854429392
EAN.:4099854429392
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena