PHILIPS závěsné svítidlo myGarden Creek 1xE27 IP44 ;černá
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | STAY CHARGED |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394057043 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 2500 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR6 |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 5000394057203 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394803855 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394203853 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394803688 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394057043 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394203686 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRRC06SCBL4 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena