MEGAMAN LED kapka P45 4.5W/40W E27 2800K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E27
KOD VÝR.:LG204045-OPv00
EAN.:4892657099447
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Plus New |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394142190 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| Označení IEC | 6LR61 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 5000394142190 | bli | 5 | bli |
| EAN | -5000394142190 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRMN1604PBL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394142206 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E27
KOD VÝR.:LG204045-OPv00
EAN.:4892657099447
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:OSTHNS36OFR
KOD VÝR.:4052899084018
EAN.:4052899084018
KOD KRAT.:SIWM19
KOD VÝR.:WM19
EAN.:8592718024543
KOD KRAT.:HTRPV23b
KOD VÝR.:V272
EAN.:8595614709309
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena