GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Plus New |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394141827 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR14 |
| Označení zdroje | C |
| Podskupina zboží | malé monočlánky (typ C) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 05000394141834 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394141827 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRMN1400PBL2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:BEDCCV19
KOD VÝR.:1550000056
EAN.:8592920098295
KOD KRAT.:PHVCDMR35/930P30/10E
KOD VÝR.:871829124192800
EAN.:8718291241928
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:MO1158001305
KOD VÝR.:1158001305
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena