OSRAM halogenová žárovka 64571 800W 230V R7s speciální
KOD KRAT.:OSH64571
KOD VÝR.:4050300014180
EAN.:4050300014180
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5907484332892 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 10.9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 109 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| KOD | SEZSPE15ZE | ks | 1 | ks |
| EAN | 5907484332892 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64571
KOD VÝR.:4050300014180
EAN.:4050300014180
KOD KRAT.:BEP3923
KOD VÝR.:1446002300
EAN.:8592920109632
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257W/WH
KOD VÝR.:8719514279131
EAN.:8719514279131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena