LEDVANCE DR P 200W 220-240 24V FS1 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394203969 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | A23/MN21 |
| Označení zdroje | A23/MN21 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| Napětí | 12 V |
| náplň | Alkalická |
| KOD | DRMN21/B2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394203969 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394803961 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394071155 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394071117 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394803978 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
KOD KRAT.:OS4099854623370
KOD VÝR.:4099854623370
EAN.:4099854623370
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena