PHILIPS LED CLA A60 100W E27 WW FR ND UE 6CT/4EC
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Sensor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514342125 |
| Rozměry | 62x62x28mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| KOD | PHIH8719514342125 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514342132 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514342125 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003067501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:NAZR6360
KOD VÝR.:354002000
EAN.:8595209904157
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
KOD KRAT.:PH8720169302136
KOD VÝR.:872016930213600
EAN.:8720169302136
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0105
KOD VÝR.:2CDS253025R0105
EAN.:4016779996662
KOD KRAT.:EE-AB12540340
KOD VÝR.:1254-0340
EAN.:8594031133810
KOD KRAT.:PHH8720169364745
KOD VÝR.:872016936474500
EAN.:8720169364745
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena