NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | DESKO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 45 ks |
| EAN | 8595108200275 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 47 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 6.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 47 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595108200275 | ks | 1 | ks |
| KOD | DK-AB1332146 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZT7
KOD VÝR.:371001000
EAN.:8595209903952
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:EE-AB1254030
KOD VÝR.:1254-030
EAN.:8595108205706
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB1SAM250000R1011
KOD VÝR.:1SAM250000R1011
EAN.:4013614320347
KOD KRAT.:MGLA10057
KOD VÝR.:LA10057
EAN.:4892657089653
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena