MODUS mřížka ochranná pro prachotěs V3258/P258 ;
KOD KRAT.:MOOMV3258
KOD VÝR.:OMV3258
EAN.:8595073780918
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1000 ks |
| EAN | 8595017277627 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Barevné provedení | zelená |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8595017277627 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3916-22221 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOOMV3258
KOD VÝR.:OMV3258
EAN.:8595073780918
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:AB3292U-A00003
KOD VÝR.:3292U-A00003
EAN.:8592624049401
KOD KRAT.:MO1410189002
KOD VÝR.:1410189002
EAN.:8596099026158
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:BEA1399
KOD VÝR.:1950011201
EAN.:8592920049747
KOD KRAT.:AB3558A-05940 B
KOD VÝR.:3558A-05940 B
EAN.:8595017222948
KOD KRAT.:ENL92UP10
KOD VÝR.:7638900343533
EAN.:7638900343533
KOD KRAT.:BEP8502
KOD VÝR.:1451701200
EAN.:4891199183645
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena