LEDVANCE LED žárovka PFM A70 17W/150W E27 2700K 2452lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854069833
KOD VÝR.:4099854069833
EAN.:4099854069833
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075484917 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 113 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 62 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 62 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Výška balení | 117 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 9000 hod |
| EAN | 4058075484924 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075484917 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEBXA8.5/827 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854069833
KOD VÝR.:4099854069833
EAN.:4099854069833
KOD KRAT.:OS4099854048869
KOD VÝR.:4099854048869
EAN.:4099854048869
KOD KRAT.:OS4099854060854
KOD VÝR.:4099854060854
EAN.:4099854060854
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/700IS
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/700ISO3
EAN.:8596099020170
KOD KRAT.:OS4099854048944
KOD VÝR.:4099854048944
EAN.:4099854048944
KOD KRAT.:MGER205110/dm/dbH828
KOD VÝR.:ER205110/dm/db-HRv00-2B+024D045D
EAN.:4892657102147
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
KOD KRAT.:MGF28100RC-w/828/SV
KOD VÝR.:F28100RC-w
EAN.:4892657060270
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
KOD KRAT.:MGLC1403CS/WW/E14
KOD VÝR.:LC1403CS
EAN.:4892657052428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena