PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657098853 |
| Váha | 0.100 kg |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 110 x 60 mm |
| Balení | 60 ks |
| Délka | 110 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 9.6 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657098853 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG7109.6/WW/E27 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:MGLG206068/WW/E27
KOD VÝR.:LG206068-OPv00-2700K
EAN.:4892657089325
KOD KRAT.:PHLEDA17.5W/WW
KOD VÝR.:871869976457900
EAN.:8718699764579
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2604.9+E14+827+V0240
EAN.:4892657063417
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:MGLG7109.6/WW/E27_pos
KOD VÝR.:LG719.6-E27-2700K
EAN.:4892657098853
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena