PHILIPS LED zářivka MASTER.V EM UO 1.5m 23W/58W G13 3700lm/840 60Y
KOD KRAT.:PHELEDTM23W840UO
KOD VÝR.:871951431688100
EAN.:8719514316881
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514448070 |
| Váha | .291 kg |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1260 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 126 cm |
| Příkon | 15.5 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 28.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | zářivka |
| Výška balení | 28.5 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 929003519702 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951444807000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514448070 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTC15.5/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514448087 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM23W840UO
KOD VÝR.:871951431688100
EAN.:8719514316881
KOD KRAT.:OSELT8EMCH36/18/840
KOD VÝR.:4099854271472
EAN.:4099854271472
KOD KRAT.:PH8719514444379
KOD VÝR.:871951444437900
EAN.:8719514444379
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169278660
EAN.:8720169278660
KOD KRAT.:OSEST8AUOEM/15.6/830
KOD VÝR.:4058075611917
EAN.:4058075611917
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena