MODUS liniové svítidlo LED SBL 29W 3000lm/840 IP20; ND 120cm bilá RSTART
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRS
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/RSTART
EAN.:8596099054366
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 14 ks |
| EAN | 8595017243752 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 124 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 12.4 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 93 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| KOD | AB5518-2069 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017243752 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOSBL3000MKN4/B/NDRS
KOD VÝR.:SBL3000MKN4/B/ND/RSTART
EAN.:8596099054366
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena