MODUS nouzové svítidlo LED AXN 1x3W CB/NIL IP65 přisaz. ;U-univ. optika bílá
KOD KRAT.:MOAXNU/3W/F/CB/X/WH
KOD VÝR.:OZN/AXNU/3W/F/CB/X/WH
EAN.:5902448998367
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | Value |
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4058075707917 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 8 |
| Délka | 5000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 242 mm |
| Krytí | IP00 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1040 lm |
| Šířka balení | 242 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 26 mm |
| Výška/hloubka | 1950-01-01 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 24 V |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075707917 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILSV1000/840/5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075707924 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOAXNU/3W/F/CB/X/WH
KOD VÝR.:OZN/AXNU/3W/F/CB/X/WH
EAN.:5902448998367
KOD KRAT.:OSEG41/827
KOD VÝR.:4099854278563
EAN.:4099854278563
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/840
KOD VÝR.:8719514377530
EAN.:8719514377530
KOD KRAT.:MOGEOSM4000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM4000SO4/9003/ND
EAN.:8596099063177
KOD KRAT.:BEP8511
KOD VÝR.:1451704100
EAN.:4891199183935
KOD KRAT.:PHLEDCPA11W/827
KOD VÝR.:872016916899200
EAN.:8720169168992
KOD KRAT.:PHLEDMUFG954/827
KOD VÝR.:872016920276400
EAN.:8720169202764
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena