OSRAM LED reflektor PARATHOM PAR16 2.6W/35W GU10 2700K 230lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEPAR162.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608214
EAN.:4058075608214
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075599239 |
| Délka | 54 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 52 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Svítivost | 450 cd |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Výška balení | 60 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | PAR16 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075599246 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075599239 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU104.5W60D6 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEPAR162.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608214
EAN.:4058075608214
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena