NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017202056 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| KOD | AB3251-01910 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017202056 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:AMWDE000610
KOD VÝR.:WDE000610
EAN.:3303432400132
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:KO180802005
KOD VÝR.:180802005
EAN.:4008224403917
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena