ABB PRAKTIK spínač jednopólový ř.1 IP44 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017245626 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6-6So |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8595017245626 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3559-A06345 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:AB3299A-A02180 B
KOD VÝR.:3299A-A02180 B
EAN.:8592624094760
KOD KRAT.:AB3558A-05940 B
KOD VÝR.:3558A-05940 B
EAN.:8595017222948
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena