ENERGIZER baterie lithiová ULTIMATE.LITHIUM AAA/FR03/L92 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENL92UP10
KOD VÝR.:7638900343533
EAN.:7638900343533
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017222948 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | AB3558A-05940 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017222948 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENL92UP10
KOD VÝR.:7638900343533
EAN.:7638900343533
KOD KRAT.:BEP8502
KOD VÝR.:1451701200
EAN.:4891199183645
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:ABKJ-B 183
KOD VÝR.:KJ-B 183
EAN.:8595017201462
KOD KRAT.:VA4706MPBL4
KOD VÝR.:4706
EAN.:4008496105946
KOD KRAT.:BEP4702
KOD VÝR.:1440013114
EAN.:8592920038673
KOD KRAT.:YAG-LR06-16B
KOD VÝR.:AP-LR06-16B
EAN.:4250175814360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena