ABB strojek spínač ř.1S/1So ;svorka.N
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199183645 |
| Rozměry | 18x18x89mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Dosvit | 25 m |
| Krytí | IPX4 |
| Materiál | Kov |
| Napájení svítilny | 1xAAA |
| Podskupina zboží | Přivěšky |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 20 lm |
| Šířka balení | 20 mm |
| Užití | přívěšek |
| Výška balení | 80 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 4891199183645 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP8502 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:ABKJ-B 183
KOD VÝR.:KJ-B 183
EAN.:8595017201462
KOD KRAT.:VA4706MPBL4
KOD VÝR.:4706
EAN.:4008496105946
KOD KRAT.:BEP4702
KOD VÝR.:1440013114
EAN.:8592920038673
KOD KRAT.:YAG-LR06-16B
KOD VÝR.:AP-LR06-16B
EAN.:4250175814360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena