ABB CLASSIC ovládač tlačítkový ř.1/0 ;hnědá
KOD KRAT.:AB3553-80289 H3
KOD VÝR.:3553-80289 H3
EAN.:8595017206344
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | FUTURE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4011395996379 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| KOD | AB2CKA001710A3161 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4011395996379 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-80289 H3
KOD VÝR.:3553-80289 H3
EAN.:8595017206344
KOD KRAT.:AMSDD180502
KOD VÝR.:SDD180502
EAN.:3606481467904
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena