MODUS LED panel Q 34W 4100lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQN3A600/BFS700ND
KOD VÝR.:QN3A600/BFS700ND
EAN.:8596099083649
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399625063 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 174 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 118 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PCE5256 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9003399625063 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9003399525063 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQN3A600/BFS700ND
KOD VÝR.:QN3A600/BFS700ND
EAN.:8596099083649
KOD KRAT.:MOQN3C600/700DIM
KOD VÝR.:QN3C600/700DIM
EAN.:8596099048396
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1DALI600
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1DALI600/1050ISO5
EAN.:8596099016203
KOD KRAT.:MOQN3A625/1050ND/90
KOD VÝR.:QN3A625/1050ND/90
EAN.:8596099037482
KOD KRAT.:OS4099854625923
KOD VÝR.:4099854625923
EAN.:4099854625923
KOD KRAT.:MOQ3E600/B250ND/90
KOD VÝR.:Q3E600/B250ND/90
EAN.:8596099012687
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena