MODUS montážní rámeček pro přisazenou montáž pro panel UQ 625 ;modul 625
KOD KRAT.:MOUQRAM625
KOD VÝR.:UQRAM625
EAN.:8595073718881
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 400 ks |
| EAN | 8585007330067 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 22 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 3.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 22 mm |
| Výška balení | 35 mm |
| EAN | 8585007330067 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZTVM 11-02 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUQRAM625
KOD VÝR.:UQRAM625
EAN.:8595073718881
KOD KRAT.:OS4099854464317
KOD VÝR.:4099854464317
EAN.:4099854464317
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
KOD KRAT.:EDHEF100PT
KOD VÝR.:186380
EAN.:8413893072214
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena