EMOS šroubovací konektor F vidlice 5/7mm pro koax CB-113N Kód:K7351
KOD KRAT.:BEK7351
KOD VÝR.:1807100700
EAN.:8595025340757
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4055143715478 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 21.1 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 36.7 mm |
| Výška balení | 10.1 mm |
| EAN | 4055143715478 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG221-615 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEK7351
KOD VÝR.:1807100700
EAN.:8595025340757
KOD KRAT.:PHPIEA10/827
KOD VÝR.:872790096862000
EAN.:8727900968620
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena