MEGAMAN přísluš.highb. LEO FHB70100v0 montážní třmen
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590125404354 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 13.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 138 mm |
| Výška balení | 66 mm |
| EAN | 8590125072256 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZPNA163AgG | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590125404354 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena