LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 6.1W/80W GU10 4000K 575lm 60° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854457302
KOD VÝR.:4099854457302
EAN.:4099854457302
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4055143530279 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 155 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 26 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 260 mm |
| Výška balení | 63 mm |
| EAN | 4055143530279 | set | 12 | set |
| KOD | WG887-950 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OS4099854457302
KOD VÝR.:4099854457302
EAN.:4099854457302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena