HADEX Koncový spínač ME-8166, pružina s tyčkou
KOD KRAT.:HDL412F
KOD VÝR.:L412F
EAN.:8596425164691
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496678044 |
| Váha | 27 g kg |
| Rozměry | 14x117 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Krytí | IPX4 |
| Napájení svítilny | 1xAAA |
| Podskupina zboží | ruční |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 3 lm |
| Užití | ruční |
| KOD | VA16611 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008496884131 | box | 11 | ks |
| EAN | 4008496678044 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDL412F
KOD VÝR.:L412F
EAN.:8596425164691
KOD KRAT.:OSA64211
KOD VÝR.:4050300524313
EAN.:4050300524313
KOD KRAT.:YTNPRIMOBASE100A
KOD VÝR.:12955
EAN.:8595226104806
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:PHI8721103105578
KOD VÝR.:872110310557800
EAN.:8721103105578
KOD KRAT.:OSDL55/78UVA
KOD VÝR.:4008321894618
EAN.:4008321894618
KOD KRAT.:EATR-G3/8
KOD VÝR.:272481
EAN.:4015082724818
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:OSF4099854134111
KOD VÝR.:4099854134111
EAN.:4099854134111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena