SAPISELCO příchytka stahovacího pásku do 4mm; 19x19 samolep.černá; bli=25 ks
KOD KRAT.:SASPP1919C/25
KOD VÝR.:BAS.3MT.507/25
EAN.:8594031135593
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590125403999 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 177 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 17.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 153 mm |
| Výška balení | 72 mm |
| EAN | 8590125071303 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZPNA2400AgG | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590125403999 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SASPP1919C/25
KOD VÝR.:BAS.3MT.507/25
EAN.:8594031135593
KOD KRAT.:HVEL258ngn
KOD VÝR.:EL 2x58 ngn
EAN.:8595209292575
KOD KRAT.:OSILPC53/90840U12
KOD VÝR.:4099854017643
EAN.:4099854017643
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
KOD KRAT.:HDN010
KOD VÝR.:N010
EAN.:8595118860100
KOD KRAT.:OSTHNSL55OFR
KOD VÝR.:4052899012394
EAN.:4052899012394
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830WT
KOD VÝR.:4058075574878
EAN.:4058075574878
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena