MEGAMAN liniové svítidlo TONO 20W 2100lm/830 IP20 50Y ;60cm˙
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Ready2Use |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496550814 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 200 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 8.4 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR9V |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| EAN | 4008496550814 | bli | 5 | bli |
| KOD | VA56722 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:SIDA28
KOD VÝR.:DA28
EAN.:8592718018863
KOD KRAT.:AMMIP12108S
KOD VÝR.:MIP12108S
EAN.:3606480455964
KOD KRAT.:BEP0310R
KOD VÝR.:1902031008
EAN.:8592920016435
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena