KOPOS kryt na lištu LHD 60X40 8656 vnější roh
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
| Výrobce: | |
| Produktová řada | KLV |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015081741458 |
| Délka | 359mm |
| Rozměry | 359x464x87,5mm |
| Šířka | 360 |
| Výška | 465 |
| Technické parametry: | |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 359 mm |
| Krytí | IP30 |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 46.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 464 mm |
| Výška balení | 87.5 mm |
| Zástavbová hloubka | 88 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Barevné provedení | šedá |
| Počet modulů | 24 |
| KOD | EAKLV-24UPS-F | ks | 1 | ks |
| EAN | 9008790680397 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena