LEDVANCE FV bat.přísluš. řídící box + základna ES-BASE + 2m.kabel
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057613270 |
| Šířka | 60 |
| Výška | 40 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 61.91 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 6.191 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 61.91 mm |
| Výška balení | 61.91 mm |
| EAN | 8595057613270 | ks | 1 | ks |
| KOD | KK8654_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:MGLC0404.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-2700K
EAN.:4892657053456
KOD KRAT.:PHI17382/30/PN
KOD VÝR.:8718696165843
EAN.:8718696165843
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena