LEDVANCE stropnice SURF.C.VAL 18W 1440lm/830 IP44 30Y ;
KOD KRAT.:OSISFCI18/830
KOD VÝR.:4058075617940
EAN.:4058075617940
| Výrobce: | |
| Výrobce | TYMPOL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5906197305001 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 5906197305001 | ks | 1 | ks |
| KOD | FPGN11 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5902273418528 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISFCI18/830
KOD VÝR.:4058075617940
EAN.:4058075617940
KOD KRAT.:DELXTS21-2
KOD VÝR.:XTS21-2
EAN.:6410014506216
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena