PHILIPS zářivka TL-D 36W/16 G13 žlutá
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014506216 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Barevné provedení | černé |
| KOD | DELXTS21-2 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014506216 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena