RAYTECH gelová krabička GelBox ISAAC IPx8 ;30x24x23mm MultiPack
KOD KRAT.:RTISAAC/MP50
KOD VÝR.:ISAAC/MP50
EAN.:8032853659274
| Výrobce: | |
| Výrobce | TRIDONIC |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9006210522944 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 21 mm |
| KOD | TD28000660 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9006210522944 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:RTISAAC/MP50
KOD VÝR.:ISAAC/MP50
EAN.:8032853659274
KOD KRAT.:VACR2032BL1
KOD VÝR.:6032
EAN.:4008496276882
KOD KRAT.:AB3901H-A05020 18
KOD VÝR.:3901H-A05020 18
EAN.:8592624067368
KOD KRAT.:AN211P/15X10/HNEDA
KOD VÝR.:5906194000947
EAN.:5906194000947
KOD KRAT.:HDL829
KOD VÝR.:L829
EAN.:8595118848139
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena