EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 1.5m s vyp typ HE1311 ČERNÁ Kód:PC1311
KOD KRAT.:BEPC1311
KOD VÝR.:1902330150
EAN.:8595025365477
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557031406 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 34 mm |
| Označení zdroje | R39 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 6.4 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 34 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 64 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 30 W |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 18595557031403 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595557032403 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557031406 | ks | 1 | ks |
| KOD | TESZR3240 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEPC1311
KOD VÝR.:1902330150
EAN.:8595025365477
KOD KRAT.:BEP0111
KOD VÝR.:1901010150
EAN.:8595025309662
KOD KRAT.:SIPPV3/ 1.5B
KOD VÝR.:PP10
EAN.:8595092107406
KOD KRAT.:OEZSM1E-4
KOD VÝR.:39264
EAN.:8590125392644
KOD KRAT.:OSDL55/830
KOD VÝR.:4050300298917
EAN.:4050300298917
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena