PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035299 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 35 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Patice | E14 |
| KOD | TESZ3529 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035299 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035626 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035623 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595557031888 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031885 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:AMA9F03332
KOD VÝR.:A9F03332
EAN.:3606480439957
KOD KRAT.:AMMGU2306518
KOD VÝR.:MGU23.065.18
EAN.:7393992032849
KOD KRAT.:MOV3258PCEP
KOD VÝR.:V3258PCEP
EAN.:8595073748611
KOD KRAT.:OSDT/E42/840
KOD VÝR.:4050300425627
EAN.:4050300425627
KOD KRAT.:AMEPH0400423
KOD VÝR.:EPH0400423
EAN.:3606480525131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena