EMOS ván.osvětlení. HŘBITOV.SVÍČKA ČERV TIMER 2C Kód:DCCV19
KOD KRAT.:BEDCCV19
KOD VÝR.:1550000056
EAN.:8592920098295
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585007336847 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 3.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 16 mm |
| Výška balení | 31 mm |
| EAN | 8585007336847 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZTVM 7-02 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEDCCV19
KOD VÝR.:1550000056
EAN.:8592920098295
KOD KRAT.:JCR20BL2
KOD VÝR.:JCB-R20-2B
EAN.:5050028025559
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
KOD KRAT.:ENL522UBL1
KOD VÝR.:7638900332872
EAN.:7638900332872
KOD KRAT.:GPCR2016
KOD VÝR.:1042201615
EAN.:4891199001123
KOD KRAT.:VAHV392BL1
KOD VÝR.:V392
EAN.:4008496245796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena