MODUS LED panel ED 26W 3200lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/2/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/2/600/ND/90
EAN.:8596099072803
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291659839 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 179.5 mm |
| Možnost stmívat | DALI |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 18 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 22.1 mm |
| EAN | 8718291659839 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQ8718291659839 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/2/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/2/600/ND/90
EAN.:8596099072803
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena