ABB strojek ovládače zapínacího s doutnavkou TANGO řazení 1/0 S/So
KOD KRAT.:AB3558-A91342
KOD VÝR.:3558-A91342
EAN.:8595017207570
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585009021123 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 82 mm |
| Podskupina zboží | Ostatní značky |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8585009021123 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZ3211 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558-A91342
KOD VÝR.:3558-A91342
EAN.:8595017207570
KOD KRAT.:AB3553-05929 B
KOD VÝR.:3553-05929 B
EAN.:8595017230578
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena