MODUS nouzové svítidlo LED HELIOS-DS 1x1W SE/1h. IP42 přisaz;
KOD KRAT.:MOHDEL/1W/E/1/SE/X
KOD VÝR.:OZN/HDEL/1W/E/1/SE/X
EAN.:5902448958972
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099133542 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | High-baye |
| Příkon | 89 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 15800 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | highbay |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| EAN | 8596099133542 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOGAME150M8/4N60B/DA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHDEL/1W/E/1/SE/X
KOD VÝR.:OZN/HDEL/1W/E/1/SE/X
EAN.:5902448958972
KOD KRAT.:MOVLO2500S2W4ND
KOD VÝR.:VLO2500S2W4ND
EAN.:8596099039417
KOD KRAT.:MOBALOP200L3V1/600DA
KOD VÝR.:BALOP200L3V1/600DALI
EAN.:8596099007034
KOD KRAT.:MO226123006
KOD VÝR.:226123006
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena