MODUS LED panel LAB 32W 3400lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOLAB4000A4KO600ND/1
KOD VÝR.:LAB4000A4KO600ND/90/AB
EAN.:8596099075934
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | UNICA |
| Logistické informace: | |
| Balení | 36 ks |
| EAN | 3606480746239 |
| Rozměry | 45x20x42mm |
| Šířka | 40 |
| Výška | 45 |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 43 mm |
| Druh strojku | stmívač |
| Druh upevnění | Ostatní |
| Materiál | Ostatní |
| Počet modulů | 2 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 73 mm |
| Výška balení | 43 mm |
| Zást. hloubka krabice | 66 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 3606480746239 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMCCT99100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480746237 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOLAB4000A4KO600ND/1
KOD VÝR.:LAB4000A4KO600ND/90/AB
EAN.:8596099075934
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:MOIBP6000C5KO600DALI
KOD VÝR.:IBP6000C5KO600DALI
EAN.:8596099048853
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/DALI
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/DALI
EAN.:8595073798272
KOD KRAT.:MOQ5C600/1050DALI
KOD VÝR.:Q5C600/1050DALI
EAN.:8596099004347
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena